Epidemiologia chorób

Dr hab. Aleksander Gałaś     e-mail:   aleksander.galas@uj.edu.pl
Dr Elżbieta Sochacka-Tatara     e-mail:   e.sochacka-tatara@uj.edu.pl

Dr Agnieszka Magiera                e-mail: agnieszka.magiera@uj.edu.pl

EGZAMIN z Epidemiologii chorób - II termin odbędzie się w dniu 18 lutego 2021 (czwartek) o godz. 12:00 - sala 8, Zakład Higieny i Dietetyki, ul. Kopernika 7a.
     EGZAMIN ma formę pięciu pytań otwartych.

EGZAMIN z Epidemiologii chorób odbędzie się w dniu 2 lutego 2021 (wtorek) o godz. 12:30 - Aula Katedry Biochemii Lekarskiej, ul. Kopernika 7C.
Forma egzaminu zgodna z informacją w syllabusie   ->>>>>>

Zajęcia w roku akademickim 2020/21 rozpoczną się wykładem 2.10.2020r o godz. 7:30  na platformie TEAMS.

UWAGA: link dostępu do grupy na platformie MsTeams zostanie przesłany pocztą elektroniczną na adres kontaktowy podany w USOS

Obowiązujący dress code zgodny z zasadami ubioru studentów podczas zajęć na Wydziale Lekarskim UJ CM

Egzamin z Epidemiologii chorób (2018/19)

Egzamin (I termin) z Epidemiologii chorób odbędzie się w dniu 08 lutego 2019 roku o godzinie 10:00 w auli Katedry Anatomi (ul Kopernika 12)